• יעקב 18 רחובות
  • 08-935-3538

סל הקניות ריק

אודותינו

אודות קצביית "שף בשר"

קצביית שף בשר פועלת בעיר רחובות כבר למעלה מ-25 שנה והפכה לשם דבר בתחום הבשרים בעיר. היום הקצבייה מהווה מרכז קולינרי המציע מגוון רב של מוצרים מתובלים ייחודיים העשויים בקפידה רבה זאת במטרה לשפר ללקוחותינו את חווית הבישול. החנות מתמחה בייצור מוצרים מהירי הכנה החוסכים לכם זמן יקר במטבח ותמיד יקבלו מחמאות.
כל הבשר כשר בהשגחת הרבנות רחובות. קיים משגיח כשרות צמוד בחנות.
קצביית "שף בשר" הוקמה בתחילת שנות ה 90 ע"י אהרון כהן שבבעלות היה מפעל בשר גדול ששיווק בשר עופות ודגים לכל חלקי הארץ. החנות הראשונה באיזור התעשיה ברחובות ענתה על הצורך של לקוחות לקנות בשר איכותי לא מעובד ממקום נקי וסטרילי. לאט לאט כמות הלקוחות גדלה ואהרון החל לחפש מקום גדול יותר שיתן מענה משופר לכמות הלקוחות הנאמנים שגדלה מיום ליום. בנוסף אהרון רצה להגדיל את מגוון המוצרים (שהיה בלתי אפשרי בחנות הקטנה באיזור התעשייה) ובנוסף לשפר את איכות השירות ואת חוויה הקנייה. ככה הוקמה החנות ברחוב יעקב במרכז העיר. המבנה המדהים התאים כמו כפפה ליד ותוך כמה חודשים פעילות החנות הקטנה מאיזור התעשייה עברה לחנות הבוטיק שהיא היום ברחוב יעקב.
היום רוב הלקוחות החדשים מגיעים מהמלצות מפה לאוזן וכך נוצר קהל לקוחות קבוע, שגדל משבוע לשבוע ומחג לחג, שפוקד את הקצביה באופן שבועי או דו שבועי. מגוון הלקוחות כולל לקוחות מכל הארץ מנבטים בדרום עד חיפה בצפון שמגיעים לחנות על מנת לעשות את חייהם קלים יותר וטעימים יותר.
נשמח לעמוד גם לרשותכם בכל בקשה ובכל שיחת ייעוץ בכל נושא.

משלוחים

"שף בשר" מספקת שירותי משלוחים עד הבית באיזור רחובות. ערים נוספות יכנסו בעתיד. משלוחים בכפוף לתקנון. יש לעקוב אחר האתר או עמוד הפייסבוק לעידכונים שוטפים בנושא.

שירות מהלב

כל הבשר מטופל באהבה ואיכפתיות ע"י הצוות הותיק והמנוסה. מנהל החנות ארכדי מנהיג את פעילות החנות כבר מעל 20 שנים והלקוחות תמיד יוצאים עם חיוך.

ניסיון

קצביית שף בשר פועלת ברחובות כבר מעל 25 שנים והפכה לשם דבר בתחום הבשרים בעיר. היום הקצבייה מהווה מרכז קולינרי המציע ללקוחותיו מגוון רב של מוצרי מזון ייחודיים ובראשם בשר כשר, איכותי ולא מעובד.

כמה עובדות עלינו

0
שנות ניסיון
0
הלקוחות הנאמנים
0
מטר מרובע
0
מוצרים ייחודים

חנות "שף בשר" נוסדה בשנת 1990 ומאז מתמחה בייצור ומכירת מוצרי בשר ועופות פרימיום מתובלים, קבבים, המבורגרים וסטייקים מיושנים. כל המוצרים לא מעובדים ואינם מכילים סויה או פוספטים למיניהם. 

עקבו אחרינו

סגור
ברוכים הבאים לאתר שף בשר!

ביקרו באתר בחרו מהמוצרים שלנו וחייגו אלינו!
08-935-3538